Virtuálna adopcia

Mnohí z vás túžite po zvieratku, nemáte však vytvorené podmienky pre to, aby ste si svojho zvieracieho miláčika adoptovali? Práve vám ponúkame možnosť VIRTUÁLNEJ ADOPCIE ktoréhokoľvek psíka z NÁDEJ pre hendikepované zvieratá. Tým sa psík, alebo mačička stane "vašim", aj keď sa o neho postarajú dlhodobo opatrovníci, ktorí sa na to podujali.

Princíp virtuálnej adopcie je založený na pravidelnom mesačnom príspevku v minimálnej výške 30 €, určenom pre konkrétneho psíka. Ide najmä o pravidelnosť príspevku, ideálne až do adopcie psíka, alebo počas života zvieratka. Pre ukončenie virtuálnej adopcie sa kedykoľvek môžete rozhodnúť vy sami. Z tohto príspevku budú hradené náklady na daného psíka, napr. na veterinárnu starostlivosť a liečbu, zdravotnú alebo výchovnú terapiu, kvalitnejšie krmivo, obojok, postroj vodidlo či iné veci, ktoré sú pre našich zverencov nevyhnutné.

Ako virtuálnemu adoptívnemu páničkovi vám zašleme certifikát, vaše príspevky a ich čerpanie budú transparentne uverejnené na našej webstránke pri vašom psíkovi či mačičke. Taktiež budete dostávať nové informácie o vybranom zvieratku. Virtuálnym adoptérom môže byť fyzická osoba ale aj firma, pričom platí, že môžete mať adoptované aj viaceré zvieratká a naopak jedno zvieratko si môže adoptovať aj viac ľudí.

Ak sa rozhodnete pomôcť virtuálnou adopciou niektorému psíčkovi, alebo mačičke, kontaktujte nás e-mailom nadejzvierat@gmail.com, alebo kontaktný formulárom, ktorý uvádzame nižšie. Zašleme vám ďalšie informácie.

Vopred sa tešíme a sme vďační za vaše rozhodnutie virtuálne si adoptovať psička, alebo mačičku od nás!

Vhodnými adeptmi na virtuálnu adopciu momentálne sú najmä:

Rosie - 5 ročná fenka, ktorá ku nám ako 5 mesačné šteňa prišla po autonehode, prekonala 2 náročné operácie brušnej dutiny a liečenie zlomenej stehennej kosti.

KAYRA - 5,5 ročná križenka československého vlčiaka, ktorá u nás prekonala 3 operácie, momentálne je vo výchovnom programe. Prišla ku nám po odchyte v rómskej osade.

Máša - 3 ročná mačka, o ktorú sa staráme od jej veku 5 týždňov. Prišla dokopaná s perfórovanou brušnou dutinou a autoimúnnym ochorením kože.

Amálka - 5 ročná mačka, ktorá sme prijali vo veľmi zlom stave, bola vyhodená z domácnosti s mnohými zranenia. Podstúpila náročnú ortopedickú operáciu. Kedže si veľmi ťažko zvykala na nových ľudí a pre jej náročný stav, zostáva natrvalo v našom depozite.

Zorka - 2,5 ročná mačička, extrémne plachá. Má veľmi zlé skúsenosti s ľuďmi. Bola vyhodená ako 5 týždňový drobec na ulicu a odvtedy nedôveruje ľuďom. Po viac ako 2 rokoch sme sa rozhodli nájsť pre ňu virtuálnu adopciu.

Rosie, Kayra, Máša, Amálka a Zorka nebudú pre svoj náročný stav adoptovaní, jedine virtuálne.

Samozrejme, že virtuálna adopcia je možná pre všetkých našich psíkov a mačičky. Tu nájdete vždy aktualizovaný album našich zvieratiek TU