Dočasná opatera

Hľadáme vás! Hľadáme starostlivých a láskavých ľudí. Hľadáme dočasných opatrovníkov pre našich psíkov a mačičky...
Neustále pribúdaju zvieratká, o ktoré sa treba postarať do adopcie. My nemáme žiaden útulok, naši psíci a mačičky čakajú na nový domov v rodinách, ktoré im poskytujú dočasnú starostlivosť do adopcie. Dočasnú opateru hľadáme zäčša na dobu 1 až 2 mesiacov. V individuálnych prípadoch aj na kratšiu dobu.Dočasná opatera má veľa výhod, lebo zvieratka tak čakajú v prirodzenom prostredí domova. Nie sú stresované útulkovým prostredím a majú starostlivosť, ktorú budú mať aj v novom domove. Dočasný opatrovník sa psíkovi či mačičke venuje, často krát ho aj veľa naučí a pripraví na odchod do trvalého domova. My zvieratko spoznáme a vieme mu nájsť domov podľa jeho vlastností a potrieb. Tým eliminujeme adopcie, ktoré sa inak môžu stať neželanými a psíka či mačičku nám vrátia. 

Čo poskytujeme my?

My sa zaväzujeme plne hradiť veterinárnu starostlivosť, poskytujeme stravu pre zvieratká a aktívne hľadáme trvalý domov. Spolupracujeme s konkretnými a overenými veterinárnymi pracoviskami v Pezinku a Bratislave. Sem dochádzajú psíci a mačičky z našich dočasných opatier. Uvítame dočasnú opateru, ktorá psíka sprevádza a vie ho priviezť na ošetrenie. V prípade, že to nie je možné, zariadime prevoz.
Nechcete nám pomôcť aj vy? Nechcete sa stať dočasným opatrovníkom? Máte otázky? Nepíšte nám, prihláste sa, alebo sa pýtajte. Už vopred sa tešíme...


Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý nájdete nižšie, zodpovedaním základných informácií. Vopred ďakujeme za váš čas a chuť pomôcť zvieratku v núdzi.