STELLA a jej šteniatka

Akruálne info
Domov hľadá MAXO 
Adoptovaní sú mamina Stellka, detičky Monty, Sheila, Sunny a Sarah
 
Stellka a jej deti - dvaja chlapci Maxo (HĽADÁME DOMOV) a Monty (ADOPTOVANÝ), tri dievčatá Sheila (ADOPTOVANÁ), Sarah  (HĽADÁME DOMOV) a Sunny (ADOPTOVANÁ). Narodili sa 24.8. V dospelosti budú skôr menšieho vzrastu od 12 do 15 kg. Okrem Maxa, ktorý bude mať od 15 kg do 20 kg. Nuž a po mamine zdedili nielen krásu, ale aj milé povahy a bystrosť!
Stellka aj šteniatka čakajú na svoje domovy v rodinnom prostredí dočasnej opatere v Bratislave.
 
Aká je mamina Stella (ADOPTOVANÁ)?
Je to veľmi pekná a inteligentná psia mamina. Má 1,5 roka, váži 12 kg a veľká je ako kokršpaniel, ktorého krížencom aj napravdepodobnejšie je. Teraz je veľmi starostlivá a oddaná mamina. Je však spoločenská k ľuďom a priateľská ku iným psíkom a mačičkám. Je aktívna primerane svojmu veku. Má 100% hygienické a sociálne návyky. 
 
Aké sú jej deti?
Chlapci Maxo a Monty a dievčatá Sheila, Sarah a Sunny sú bystré a učenlivé malé tvorčeky, ktoré už v malom veku vedia pribehnúť na zavolanie, poznajú svoje mená a snažia sa zvládať hygienu vonku. Veď majú maminu, ktorá je veľmi múdra a príkladne sa o nich stará.
V dospelosti predpokladáme, ze šteniatka budú podobného vzrastu ako ich mamina, teda od 12 do 15 kg.
Maxo
 
Monty (ADOPTOVANÝ)
 
Sheila (ADOPTOVANÁ)
 
Sunny je ADOPTOVANÁ :-)
 
Sarah
 
Aký domov im hľadáme?
Stellke a šteniatkam hľadáme domov u aktívnych ľudí, ktorí vedia, že mladý psíček a aj šteniatko potrebuje dôslednú výchovu a dostatok aktivít. Domov im hľadáme len v byte, alebo dome s celoročným prístupom dovnútra. V žiadnom prípade nie do búdy, alebo voliéry na dvor.
Stellke a jej deťom hľadáme domov, v ktorom im budú vedieť poskytnúť adekvátnu starostlivosť - veterinárnu, pohybovú a stravovaciu. 
Všetci pôjdu do nového domova komplexne očkovaní, odčervení, čipovaní s vystaveným očkovacím preukazom. Podmienkou je podpis adopčnej zmluvy, ktorého súčasťou je aj sterilizácia (feniek) a kastrácia (psíkov) v primeranom veku psíka. 
Ako nás môžete kontatovať?
V prípade, že viete poskytnúť niektorému z nich nový domov, kontaktujte nás e-mailom nadejzvierat@gmail.com alebo jednoducho vypíšte kontaktný formulár, ktorý nájdete nižšie. My sa vám ozveme.

 

Kontaktujte nás