Virtuálna adopcia

Mnohí z vás túžite po zvieratku, nemáte však vytvorené podmienky pre to, aby ste si svojho zvieracieho miláčika adoptovali? Práve vám ponúkame možnosť VIRTUÁLNEJ ADOPCIE ktoréhokoľvek psíka z NÁDEJ pre hendikepované zvieratá. Tým sa psík, alebo mačička stane "vašim", aj keď sa o neho postarajú dlhodobo opatrovníci, ktorí sa na to podujali.

Princíp virtuálnej adopcie je založený na pravidelnom mesačnom príspevku v minimálnej výške 10 €, určenom pre konkrétneho psíka. Ide najmä o pravidelnosť príspevku, ideálne až do adopcie psíka, alebo počas života zvieratka. Pre ukončenie virtuálnej adopcie sa kedykoľvek môžete rozhodnúť vy sami. Z tohto príspevku budú hradené náklady na daného psíka, napr. na veterinárnu starostlivosť a liečbu, zdravotnú alebo výchovnú terapiu, kvalitnejšie krmivo, obojok, postroj vodidlo či iné veci, ktoré sú pre našich zverencov nevyhnutné.

Ako virtuálnemu adoptívnemu páničkovi vám zašleme certifikát, vaše príspevky a ich čerpanie budú trasparentne uverejnené na našej webstránke pri vašom psíkovi či mačičke. Taktiež budete dostávať nové informácie o vybranom zvieratku. Virtuálnym adoptérom môže byť fyzická osoba ale aj firma, pričom platí, že môžete mať adoptované aj viaceré zvieratká a naopak jedno zvieratko si môže adoptovať aj viac ľudí.

Ak sa rozhodnete pomôcť virtuálnou adopciou niektorému psíčkovi, alebo mačičke, kontaktujte nás e-mailom nadejzvierat@gmail.com, alebo kontaktný formulárom, ktorý uvádzame nižšie. Zašleme vám ďalšie informácie.

Vopred sa tešíme a sme vďační za  vaše rozhodnutie virtuálne si adoptovať psička, alebo mačičku od nás!

 

Vhodnými adeptmi na virtuálnu adopciu momentálne sú najmä:

BOBIK - 4 ročný kríženček po infarkte miechy, paralyzovaný. Pohybuje sa na rehabilitačnom vozíčku alebo spynálnou chôdzou. Navždy zostáva v opatere profi rodiny, ktorá sa stará o hendikepované zvieratá.

KAYRA - 1,5 ročná križenka československého vlčiaka, ktorá u nás prekonala 3 operácie, momentálne je vo výchovnom programe. Prišla ku nám po odchyte v rómskej osade.

ŽOFKA - 10 ročná fenočka, ktorá ma nevyliečiteľné poškodené srdiečko. Dožije v rodine, ktorá sa o ňu stará od jej príchodu ku nám.

Bobik, Kayra a Žofka nebudú pre svoj náročný stav adoptovaní, jedine virtuálne. 

Samozrejme, že virtuálna adopcia je možná pre všetkých našich psíkov a mačičky. Tu nájdete vždy aktualizovaný album našich zvieratiek KLIK:-)

 

 

Virtuálna adopcia - kontaktujte nás